Shiny Pokémoni jsou zpět! Shiny Star V

Už je to tu, shiny Pokémoni jsou zde na oslavu 25 let od vzniku Pokémonů. 20. listopadu v Japonsku vyšla opravdu mimořádně nabitá série – přesněji se v tom setu nachází 140+ secret rare karet! Z toho jsou rozhodně nejzajímavější opět Charizardi – je tam Shiny Charizard V a dokonce i VMAX, oba jsou ale reprinty z minulých sad (Shiny Charizard V – Champions Path, Charizard VMAX – Darkness Ablaze, byla pouze přidána Shiny verze). Navíc, v každém booster packu najdete V nebo VMAX kartu.

Nejzajímavější karty

Nepochybně je v této edici opravdu z čeho vybírat, protože je zde snad všechno a každý si najde své:

Klasičtí shiny Pokémoni

Zatím se říká, že pull rate těchto normálních shiny Pokémonů je přibližně 3 na booster box (a v booster boxu je pouze 10 boosterů). Jedni z nejzajímavějších jsou nepochybně shiny starters, tedy shiny Scorbunny, Grookey a Sobble.

Shiny pokémoni

Shiny V/VMAX Pokémoni

U shiny Pokémonů V/VMAX není pull rate úplně přesný, ale vychází to cca na 1 shiny V/VMAX na booster box. Určitě mnoho lidí bude chtít Shiny Ditta V či VMAX, je to velmi zajímavá karta, zároveň poprvé ve své shiny podobě. Pak je samozřejmě největším lákadlem Charizard.

https://www.gamebrand.cz/image/data/kouzelnehry/pokemon2.jpg

Full Art Trenéři

Někomu by tento typ karty mohl přít v tomto „žebříčku” zbytečný, ale ihned vás vyvedu z omylu – arty těch trenérů jsou opravdu nádherné, nejdražší z nich je Marnie, která má dokonce 150 €!

https://www.gamebrand.cz/image/data/kouzelnehry/pokemon2.jpg

Gold Pokémoni

Kategorie, která se rozhodně nesmí vynechat. V zlaté úpravě můžeme najít rovnou 4 Pokémony - Eternatus V, Eternatus VMAX, Zacian V a Zamazenta V.

God Pack

U této Ultra-speciální edice nesmí chybět i tzv. God Pack. Je to velmi speciální Booster, který se objevuje opravdu vzácně a obsahuje POUZE shiny karty! Kolik jich je a jak často se objevují nikdo neví.

Závěr

Shiny Star V je podle mě nejlepší set za rok 2020, ale bohužel se prodává pouze a jenom v Japonsku. Rozhodně ale nebuďte smutní – v angličtině vychází v únoru 2021! Tu bude možnost zakoupit i na Kouzelných hrách – očekáváme ale malé množství a bleskové vyprodání, tak si rozhodně s objednáváním pospěšte.

Autor : Tomáš Borek

 

zdroj : 140+ ‘Shiny Star V’ Secret Rares, Including Gold Eternatus V! - PokéBeach

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení