Co nás čeká v Magicu do konce roku?


Připravili jsme krátký souhrn všech produktů, na které se můžete těšit do konce roku. A jak se říká, to nejlepší nás čeká nakonec.


14. 7. Hour of Devastation


Jedná se o druhou sadu Amonkhet bloku, ve které hraje hlavní roli Nicol Bolas. Bude obsahovat 199 karet a spoustu z nich už známe. Objeví se také nové Invocations – například Omniscience, Armageddon, Damnation. Vypadá to na skutečně devastační sadu. Hours of Devastation si u nás již můžete předobjednat a získat tak k Nicol Bolasovi i šanci na Ugina. Více informací najdete zde.

 HoD


29. 9. Ixalan


První sada bloku Ixalan bude obsahovat 279 karet (o 10 víc než v Amonkhetu). Příběhově nás čekají piráti a dinosauři, přičemž Creature Type – Dinosaur jsme tu ještě neměli. Zajímavostí je, že se na internetu objevil celý foil rare sheet už 3 měsíce před releasem! Víme tak, že v Ixalanu vyjdou Rare check landy – Glacial Fortress, Drowned Catacomb, Dragonskull Summit, Rootbound Crag a Sunpetal Grove.

ixalan

 


10. 11. Duel Decks: Merfolk vs. Goblins


O tomhle Duel Decku toho zatím moc nevíme, hratelných merfolků však moc nevyšlo. A ti, kteří se hrají, jsou zase docela drazí. Pravděpodobně tak uvidíme Cursecatchera, Master of Pearl Trident, Coralhelm Commandera nebo Merrow Reejerey. U goblinů tipujeme Goblin Piledrivera, Goblin Chieftain, Krenko a Legion Loyalist. Troufáme si říct, že tenhle Duel Deck má velkou naději být opravdu dobrým produktem.

ftl69_fodder


17. 11. Iconic Masters


Jedná se o další z „Masters“ setů, tentokrát vydán k oslavě 25 výročí Magicu. Bude obsahovat 249 karet a všechny karty jsou reprinty. Opět jde o edici určenou především na draftování a celý set bude zveřejněn na festivalu HASCON, který se koná 8–10 září.
Iconic Masters slibuje „přinést to nejlepší a nejsilnější, co jste si kdy mohli v draftu zahrát“, hromadu nových ilustrací a armády andělů, draků, démonů a hyder. Moxy a staré duály ale stále nečekáme.

 iconic masters


20. 11. Gift Pack


Klasický Gift Box, který známe v minulosti, bude nahrazen novým Gift Packem. Ten bude obsahovat 3 boostery (Amonkhet, Hour of Devastation a Ixalan), 2 foilové bytosti (Metalwork Collosus a Kari Zev, Skyship Raider), kostku na životy a hlavně 5 foilových zemí od Marka Poola, které můžete vidět na obrázku. Hlavním tahákem tak určitě budou právě tyto země. Doporučená cena pro US je 20 dolarů (zhruba 500 Kč), ale v Evropě očekáváme cenu nižší. Může to tak být opravdu hezký vánoční dárek.

zeme


24. 11. Explorers of Ixalan


Jedná se o multi-player produkt obsahující 4 předkonstruované balíčky (jen reprinty). Cílem je nalezení ztraceného města Orazca a v průběhu hledání porazit protihráče. Jestli se ale bude jednat o variantu některého ze známých multiplayerů (například EDH) zatím nevíme.

 

24. 11. From the Vault: Transform


Další prémiová sada FTV obsahující 15 oboustranných karet. Transform karet vyšlo asi 90, takže si můžeme tipovat, které z nich tam budou. Delver of Secrets, Huntmaster of the Fells, Origins planeswalkeři, Archangel Avacyn nebo Mayor of Avabruck? Uvidíme, každopádně se dost těšíme na foilové Delvery.

 Delver-of-Secrets-foil


8. 12. Unstable


Po nekonečném čekání (13 let!) tu máme konečně nový Un-set! V listopadu nás sice Wizárdi zahrnou produkty, ale tohle Prerelease si za žádných okolností nenecháme ujít. Set se bude hlavně draftovat a karty z něj nebude možné hrát na normálních turnajích. A kdo nezažil boty místo žetonů, novou hru pod stolem, poloviční manu a životy, neví, jak neuvěřitelně zábavný (a náročný) může Magic opravdu být.

enter-the-dungeon

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení