Budget Modern

MonoWhite Panharmonicon

 

Modern se stal nejoblíbenějším formátem v naší nedávné soutěži s Amonkhetem. A možná právě proto, že je tak oblíbený, je i zatraceně drahý. Naštěstí na internetech najdeme spoustu balíků, které můžeme hrát levně a docela efektivně. Dnes si tedy představíme balík, který můžete vyměnit za jednoho Tarmogoyfa.

intro

Celý balík se točí okolo karty Panharmonicon. Artefakt za 4 many vám přidá další trigger bytosti vstupující do hry. A tenhle trigger mají všechny vaše bytosti.

panharmonicon

A co všechno s balíkem dokážete? Vytvářet golemy (Blade Splicer), hledat pláně (Knight of the White Orchid a Pilgrim´s Eye), přidávat životy (Lone Missionary), lízat karty (Wall of Omens) a vracet si skoro všechny bytosti zpět do hry (Sun Titan).

karty1

A když nepřijde Panharmonicon, máme tu jako zálohu Felidar Guardiana, Flickerwispy a Restoration Angely.

karty2

Téměř každá karta v tomto balíku spolupracuje s ostatními a když nepříjdou "minikomba", tak vzhledem k slušným statům téměř všech karet prostě oponenta ukoušete.

 A jak vypadá kompletní decklist?

3 Blade Splicer
3 Emeria, the Sky Ruin
4 Felidar Guardian
4 Flickerwisp
4 Ghost Quarter
3 Knight of the White Orchid
4 Lone Missionary
4 Panharmonicon
4 Path to Exile
2 Pilgrim's Eye
16  Plains
2 Restoration Angel
3 Sun Titan
4 Wall of Omens
 

 

Sideboard

2 Banishing Light
1 Brave the Elements
2 Burrenton Forge-Tender
2 Condemn
1 Disenchant
1 Pithing Needle
2 Stonehorn Dignitary
2 Story Circle
2 Tormod's Crypt

A to nejlepší nakonec? Cena kompletního balíku vás v českých obchodech vyjde na 2659 Kč. 

Na Youtube se dokonce můžete podívat na balík v akci. Vybrali jsme pro vás matchup proti Grixis Death´s Shadow decku, jehož cena je zhruba 40 000 Kč. 

Pokud tě článek zaujal, sleduj nás na našem Facebooku, kde pravidelně zveřejňujeme zajímavý obsah ze světa Magic: the Gathering. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení