Charitativní crossover Magicu a My Little Pony

Wizards of the Coast letos podpoří charitativní organizaci Extra Life prostřednictvím limitované edice Ponies: The Galloping Trading Card Set. Jde o MtG karty, ale namísto klasických fantasy obrázků zde najdete 3 karty s poníky z My Little Pony – Rarity, Princess Twilight Sparkle a oboustrannou kartu Princess Luna/Nightmare Moon.

2019-ponici

Všechny karty mají stříbrný okraj, takže si je na turnaji nezahrajete, do sbírky nebo hospodského Commandera se ale vejdou určitě.

Přestože jde o limitovaný produkt, Wizards nastavili cenu poměrně nízko – 1 balení stojí 50 USD, tedy asi 1350 Kč včetně DPH. A protože jde o charitativní akci, 30 dolarů z každého prodeje jde na dobročinné účely.

Produkt se začíná prodávat 22. října a bude dostupný do 5. listopadu nebo do vyprodání zásob. Nevýhodou je to, že Hasbro jej posílá pouze do USA a Kanady. Pokud tedy máte někoho, kdo tu bydlí, poproste jej o službu – a pokud ne, vyzkoušejte třeba USA2ME, skrz které si můžete zaslat poníky na adresu v USA a nechat si je poslat až domů. 

Více informací (a možnost nákupu) najdete na stránkách Hasbro Pulse

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení