Yu-Gi-Oh! Dragons of Legend: The Complete Series

1 hodnocení
Značka: Konami
375 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Následující na Legendary Duelists: Season 1, další parádní "blast-from-the-past" box přichází ve formě Dragons of Legend: The Complete Series!

Sada Dragons of Legend z roku 2014 byla mezníkem, který odstartoval dvě další série a kompletně změnil celou Yu-Gi-Oh! TCG. Znovu zažijte fenomenální série Dragons of Legend, Dragons of Legend 2 a Dragons of Legend – Unleased s Dragons of Legend: The Complete Series! 

Dragons of Legend byla domovem mnoha populárních a pro hru velmi vlivných karet. Dragons of Legend: The Complete Series je znovu vystavuje s ještě lepší a barevnější Ultra Rare technologií! Ale barevná Ultra Rare nejsou jedinými oblíbenými kartami, které vypadají lépe než kdy dřív – Dark Magician Girl the Dragon Knight, Yugiho nejslavnější Timaeus Fusion z "Waking the Dragons" storyline, se zde nachází v úplně novém artu! 

Každý box obsahuje 2 osmnácti-karetní Booster Packy Dragons of Legend: The Complete Series se 3 Ultra Rare a 15 Commons v každém balíčku. Na rozdíl od Legendary Duelists: Season 1, každé Ultra Rare v setu je v barevné fialové, modré, zelené i standardní zlaté! V každém boxu navíc nalezneme 1 ze 7 dosud nevydaných Secret Rare karet (3 z nadcházejícího Fall 2020 core booster setu a 4 verze nových classic monster z originálních sérií: Hundred Dragon, Time Wizard of Tomorrow, Cyber Slash Harpie Lady a Jinzo - Layered)! 

Jako poslední bonus, každý Dragons of Legend: The Complete Series box obsahuje jednu ze tří sběratelských kostiček s motivem jednoho z legendárních draků: Timeause, Critiase, nebo Hermose.

Obsah balení:

  • 1 Secret Rare
  • 6 Ultra Rares (2 standard Ultra Rares, 4 colourful Ultra Rares)
  • 30 Commons

Celý set Dragons of Legend: The Complete series obsahuje 150 karet, z nich:

  • 7 Secret Rares
  • 30 Ultra Rares
  • 113 Commons

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: