Pokémon - 2019 World Championship Deck - Pikarom Judge (Haruki Miyamoto)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Nintendo
475 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parádní novinku na Vánoce 2019 si Nintendo přichystalo pro ty nejvěrnější trenéry! Balíčky z 2019 Pokémon World Championships jsou tady!

Japonec Haruki Miyamoto pilotoval tento balíček na Mistrovství světa v Pokémonu a tento předkonstruovaný balíček je jeho věrnou kopií jedna ku jedné! Dokázal s ním vyhrát Junior Division a stal se tak juniorským mistrem světa!

Balíček, který se skvěle umisťuje v podstatě celý tento rok, to přesně je Pikachu & Zekrom-GX deck, který hrála čtvrtina všech hráčů World Championships. No a v ruce Haruki Miyamota se tento balíček dostal až na nejvyšší metu, když s ním vyhrál juniorskou divizi Mistrovství. Balíček obsahuje mnohé možnosti vyhledání a posílení Pokémona, kterého zrovna potřebujete a zpravidla to dělá velmi rychle a efektivně. Představte si ve druhém kole možnost udělit až 150 damage, kdy si zároveň nabijete obrovský GX útok hned do dalšího kola bezmála za 400 damage! To už je opravdu co říct.

A to není vše! Zároveň k samotnému balíčku obdržíš i přehled o světovém šampionátu 2019, speciální sběratelský pin "2019 World Championships", papírovou krabičku a kartu s kódem na Pokémon TCG Online! Zásoby jsou ovšem velmi tenké, tak dlouho neváhej!

Karty jsou se speciálním card-backem World Championships, nejsou tedy samostatně legální pro turnaje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: