Pokémon - 2019 World Championship Deck - Perfection (Henry Brand)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Nintendo
475 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parádní novinku na Vánoce 2019 si Nintendo přichystalo pro ty nejvěrnější trenéry! Balíčky z 2019 Pokémon World Championships jsou tady!

Australan Henry Brand pilotoval tento balíček na Mistrovství světa v Pokémonu a tento předkonstruovaný balíček je jeho věrnou kopií jedna ku jedné! Dokázal s ním vyhrát Masters Division a stal se korunovaným šapionem!

Nauč se i ty pilotovat balíček plný skvělých kombinací z tohoto světového turnaje a využijte schopnosti Perfection, která umožňuje Mewtwo & Mew-GX použít útoky jakéhokoli Pokémona na hráčovo Benchi, či discard pile. Balíček obsahuje po jedné kopii mnoha silných Pokémon-GX, společně s mnoha možnostmi je discardnout, což ústí v bohatý arsenál možností útoků.  Komplexní, ale velmi zábavný a úspěšný balíček je tak k dispozici za poměrně pohodovou cenu! 

A to není vše! Zároveň k samotnému balíčku obdržíš i přehled o světovém šampionátu 2019, speciální sběratelský pin "2019 World Championships", papírovou krabičku a kartu s kódem na Pokémon TCG Online! Zásoby jsou ovšem velmi tenké, tak dlouho neváhej!

Karty jsou se speciálním card-backem World Championships, nejsou tedy samostatně legální pro turnaje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: