Munchkin 3 - Kněžské poklesky (CZ)

Neohodnoceno
200 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tomto rozšíření objevíte dalších 112 karet do hry, ve které zabíjíte nestvůry a okrádáte je o poklady. Zahrajte si novou rasu Gnömy a vyzkoušejte povolání Barda. Bojujte proti Zťukanému drozdovi, Slaměné vdově, nebo neoblomným Dublérgangsterům. Objevte skvělé kusy výzbroje jako třeba Kroužkové plavečky, nebo Ostrostroj... a ukažte všem, kdo je ten největší munchkinovský plenitel kobek ze všech.

Zvláštní bonus - 5 karet od známých komiksových osobností!

  • Phil Foglio (Grandiózní klobouk)
  • Pete Abrams (Zcela obyčejný plyšový králíček)
  • Tom Ricket (Načrtnutá postavička)
  • Randy Milholland (Samorost)
  • Jon Rosenberg (Slepičí ďábel)

Hra je v češtině.


 

Sestup do podzemí. Zabij každého, koho potkáš. Probodni zezadu svého parťáka a vezmi si jeho výbavu. Posbírej poklady a uteč. 

To je přece ta pravá zábava!

Munchkin nabízí zážitky při rabování podzemí... bez všech těch hloupých nesmyslů okolo hraní na hrdiny. Stačí jen zabíjet nestvůry a sbírat kouzelné předměty. Nasaďte si Chlípnou helmici, nazujte Boty nakopávačky zadků, popadněte do ruky Napalmovou hůl.. nebo třeba Motorovou pilu krvavého zmrzačení. Začněte likvidací Pokojové květiny, pak vás čeká Slintající sliz... a postupujte dále až k Atomovému draku!

Munchkin se hraje rychle a je to fakt nářez. Dokáže proměnit každou herní skupinu ve smečku hysterických jedinců. A zatímco se ostatní smějí, můžete je okrást.

Munchkin je karetní hra, které se prodalo již přes milion kopií v 15 různých jazycích. Ke hře také existuje mnoho doplňků a rozšíření... které můžete spojit a získat tak rozličné a naprosto šílené kombinace!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: