Magic: the Gathering - Throne of Eldraine Brawl Deck - Wild Bounty

Neohodnoceno
Značka: WotC
690 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Throne of Eldraine - Brawl Deck je nový typ předkonstruovaného balíčku pro nový formát "Brawl" podobný oblíbenému Commanderu. Brawl je nový "casual" formát pro všechny hráče, kteří touží po trochu jiné formě standardu. V Brawl Decku má hráč k dispozici přesně 60 (59+1) karet. Každá karta, kromě karty basic landu může v balíčku být maximálně v jedné kopii, přičemž Brawl je navíc omezený pouze pro formát Standard. Nechtějí-li se Vám tedy nakupovat drahé karty z minulosti, je pro Vás Brawl ideální odpočinkový formát se zajímavými, méně používanými a lehce sehnatelnými kartami.

Nechcete-li zároveň přemýšlet nad stavbou svého balíčku, ideální je si předkoupit tento předkonstruovaný balíček, připravený přímo ke hře! 

Balíček Wild Bounty je konstruován kolem generála Chulane, Teller of Tales. První představený Brawl Commander velí armádě zelených, bílých a modých bytostí a za každou seslanou bytost Vám efektivně lízne kartu a ještě posílí manovou bázi. Zároveň je schopen pro vyšší efekt kteroukoli bytost (vč. sebe) umět vráti zpět do ruky a vyhnout se tak soupeřovo ničení.

Pro kompletní seznam karet přejděte na tento odkaz.

V Brawl decku také naleznete přířučku pravidel a nové počítadlo životů "Life wheel".

Datum vydání Throne of Eldraine - 4.10.2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: