Zendikar Rising Commander Deck Set

1 hodnocení
Značka: WotC
890 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zendikar Rising není jen standardovou sadou do Magic: the Gathering. Wizards of the Coast totiž přináší zbrusu nové balíčky do formátu Commander i v této edici! Set všech dvou Commander balíčků se koncentruje spíše na nováčky a mírně pokročilé hráče, za to ale nabídne spoustu skvělých karet a relativně dobře optimalizované balíčky!

  • Commander Deck Land's Wrath je balíček postavený kolem oblíbené vracející se mechaniky Landfall. Generál Obuun, Mul Daya Ancestor je tříbarevný Commander se spoustou skvělých karet, které dodnes hrají v typologicky podobných balíčcích prim. Karty jako Sun Titan, Sylvan Advocate, Hour of Revelation a mnoho dalších jsou jasnou předzvěstí dobrého balíčku. Vyhrajte pomocí silných bytostí, +1 / +1 counterů, nebo "spláchněte" soupeři stůl, kdykoli bude třeba. V balíčku najdeme i dvě další nové karty – Trove Warden a Georde Rager, které jsou skvělé pro rekurzi z hrobu, nebo politikaření při multiplayerové hře.
  • Commander Deck Sneak Attack je balíček s jednoznačným tématem – Rogue Tribal s neblokovatelnými bytostmi a hraní soupeřovo karet je skvělou možností jak vyhrát partičku Magicu s využitím těch nejlepší zbraní svých oponentů. Najdeme zde opět skvělé kousky jako Oona, Queen of the Fae, Sygg, River Cutthroat, či Notion Thief. Potrestejte soupeře za explozivní start, nebo mu v případě pomalejšího začněte "krást" karty. Adaptujte se strategicky podle vývoje hry a vzejděte jako vítěz i s pomocí nových karet z tohoto decku – Enigma Thiefa, který se schopností Prowl generuje parádní tempo, nebo Whispersteel Dagger, který umožňuje hrát Creature karty ze soupeřova hrobu. 

Zendikar Rising Commander Deck je 100-karetní předkonstruovaný balíček do Magic: the Gathering formátu Commander. Datum vydání Zendikar Rising Commander Deck Set - 25. 9. 2020. Seznamy karet v obou balíčcích najdete na tomto odkaze:  https://magic.wizards.com/en/articles/archive/card-preview/zendikar-rising-commander-decklists-2020-09-09

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: