Magic: the Gathering - Kaldheim Commander Deck Set

Neohodnoceno
Značka: WotC
945 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Year of the Commander pokračuje edicí Kaldheim, která sama o sobě též není jen standardovou sadou do Magic: the Gathering. Wizards of the Coast totiž přináší zbrusu nové balíčky do formátu Commander i v této edici! Commander produkty Kaldheimu se koncentrují spíše na nováčky a mírně pokročilé hráče, za to ale nabídnou spoustu skvělých karet a relativně dobře optimalizované balíčky!

Kaldheim Commander Deck Set je set dvou 100-karetních předkonstruovaných balíček do Magic: the Gathering formátu Commander, nabízený za zvýhodněnou cenu. Samostatné balíčky je možné u nás zakoupit také na těchto odkazech:

Commander Deck Phantom Premonition vyzdvihuje novou mechaniku této edice — Foretell. Standardně za 2 many kartu z ruky otočíte face down do Exile zóny, kde ji následně za nižší (Foretell) cenu můžete kartu zahrát. Balíček tak dává možnost velmi dobře manageovat manu a překvapit soupeře silnějšími kartami v kolech, kde je potřeba je zahrát a ve chvíli, kdy není třeba se příliš vzrušovat, je možné manu využít právě na schopnost Foretell. Balíčku vévodí generál Ranar the Ever-Watchful, který tuto mechaniku skvěle utilizuje a vylepšuje tím, že první kartu můžete přes Foretell zahrát za 0 many a tím se poměrně slušně urychlit. Navíc vám za exile karet z ruky či permanentů z bojiště vytváří létající Spirit tokeny. Skvělý balíček na postupné zlepšování se v Magic: the Gathering, který nabízí i poměrně zajímavé možnosti k upgrade. 

Commander Deck Elven Empire je balíček s jednoznačným tématem, který by ostřílení hráči nazvali "Go wide". Cílem je skutečně bojiště zasypat hromadou malých elfů, kteří mezi sebou mají zajímavé synergie a soupeři značně znesnadňují Combat fázi. Hromada malých blockerů a spousta útočníků dává prostor pro Combat triky, sacrifice efekty, overrun efekty a tím pádem i pro skvělé možnosti budoucího vylepšení balíčku. Generáka Lathril s sebou přináší děsivý efekt, kdy soupeři po zatapování deseti elfů sebere deset životů a v případě Combat damage sama elfy podle svého Power vytváří. Hra s tímto balíčkem je dynamická a dokáže se velmi rychle zvrhnout.  


Datum vydání Kaldheim Commander Deck Set - 5.2.2021.
Seznamy karet v obou balíčcích najdete na tomto odkaze:  https://magic.wizards.com/en/articles/archive/card-preview/kaldheim-commander-decklists-2021-01-20

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: