Magic: the Gathering - Modern Horizons Booster Box + PROMO Flusterstorm

1 hodnocení
Značka: WotC
5 100 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masters sady jsou sice již minulostí, ale příznivci silných karet v Magicu nemusí zoufat! Na scénu přichází zcela nový "projekt" Wizards of the Coast s názvem Modern Horizons! 

Spoilery jsou kompletní a my už víme, že tato sada má opravdu co nabídnout. Canopy landy, Prismatic Vista, nebo snad samotný Urza? Modern Horizons jsou doslova napěchovaná úžasnými kartami o vysokém power levelu pro všechny příznivce všech formátů mimo standard. Narozdíl od Masters sad box této edice obsahuje klasických 36 boosterů.

A co teprve foily? Už nyní víme, že konkrétní karty jsou ve foilu pěkně drahá sranda, tak proč si nějakou neotevřít? A nezapomněli jste ani na full-art Snow-Covered landy? Za nás můžeme tvrdit, že v této edici snad opravdu nechybí nic.

Edice obsahuje 254 karet a jedná se o mix nových karet a reprintů. Háček je však v tom, že reprinty jsou pouze takových karet ze sad, které nejsou legální na formátu Modern a jedná se tak o rozšíření Modernu samotného. 

Navíc nyní za akční cenu prodáváme i verzi s Buy-a-box Promo kartou Flusterstorm, která není součástí sady! (Buy-a-box proma dostávají jen herny, my jej zakoupili skrz výkup)  

Nabídka varianty s Buy-a-box promem je omezená!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: