Dungeons & Dragons - Mythic Odysseys of Theros

Neohodnoceno
Značka: WotC
1 095 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Utkejte se s bohy Therosu v této kampaňové knize pro nejrozšířenější roleplaying hru na světě – Dungeons & Dragons!

Skutečně je tomu tak. Nejpopulárnější RPG na světě se spojuje s nejpopulárnější karetní hrou na světě a výsledkem je tato kniha, která je zdrojem pro vaši novou kampaň ve světě Magic: the Gathering. Jak brzy zjistíte, bohatá pláň Therosu je pro D&D ideální!

Projděte svět Therosu, říši inspirovanou antickou kulturou, kterou utváří nadpřirozené bytosti a skutky hrdinů. Z chrámů s věštícími proroky až po pět říší Podsvětí (Underworld), šampioni se snaží získat přízeň bohů a své místo mezi žijícími legendami. 

Vyber si svůj nadpřirozený dar, který tě vypraví na cestu osudu. Zařaď se k jednomu z patnácti bohů Therosu a zvěčni svůj příběh plný dobrodružství a zkoušek napříč oblastmi smrtelníků, bohů a mrtvých.

Které legendy vyzveš–mocné hrdiny, nevyhnutelná proroctví, nebo bohy uvězněné titány? Kam tě zavede osud a které příběhy necháš za sebou? Buď oslavován v panteonu mýtů a staň se věčným.

  • Obdržíš nadpřirozený dar od bohů – set speciálních schopností, která dovedou tvůj charakter ke slávě
  • Vybereš si jednu z nových ras pro svoji postavu – např. mytické bytosti jako Leonin, nebo Satyr
  • Nové subclasses zahrnují Bard's College of Eloquence, masters of oratory, Paladin's Oath of Glory
  • Bojuj s mytickými monstry, kreaturami, jejichž síla, sláva i jméno jsou známé po celém světě Therosu. Navíc jejich unikátní schopnosti jsou skutečnou výzvou vhodnou pro legendu.
  • Vybav se božskými zbraněmi, předměty, které znáš z Magic: the Gathering a umožni svému charakteru vyčnívat mezi ostatními hrdiny. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: